Hakkımızda

Bedrin Genç Büyük Beden,modanın kalıplarını ve sınırlarını zorlayarak giyinmenin ilk çağlardaki gibi sadece örtünmek olmadığını,kendini ifade etme biçimi olduğunu kanıtlamıştır.

         Dünya modasının yok saydığı 40 beden üstü her yaştaki kadını da modaya dahil ederek,15 yıl önceki heyecanla ,her gün yenilenerek,kalite konusunda daha iyiye ulaşma hedefiyle,deneyimli kadrosu ve oturmuş özel kalıplarıyla moda serüvenini hızla sürdürmektedir.

        "Herkesi bir kadın doğurmuştur ve her kadın eşsizdir." anlayışından yola çıkarak,koleksiyonlarımızda her sezon adet bakımından az,çeşit bakımından bol seçenekler sunmak suretiyle ,konfeksiyonda haute couture eşsizliğini müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.Üstelik bu hedefini , Bedrin kadınını modaya uymak ve rahat  olmak adına,bir servet ödemek zorunda bırakmaksızın,ulaşılabilir fiyat aralığı ile gerçekleştirme çabasındadır.

          Bedrin bu misyonu ve müşterilerinin değerli tercihi ile dünya modasından kopmadan Anadolu kadınının özgünlüğünü koleksiyonlarına taşımış, ülke genelinde Bursa,İstanbul,Eskişehir,Antalya,Balıkesir ,Çanakkale,Denizli,Bandırma olmak üzere 15 şubesi ile "Türkiye'nin Büyük Beden Markası" olmayı başarmıştır.

           Koleksiyonlarında iğneden ipliğe yerli malı kullanmaya özen gösteren Bedrin,Anadolu'nun özgün beğenisini dünya modasıyla entegre şekilde,Avrupa'ya taşıyarak "Avrupa'nın Büyük Beden Markası " olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Daima,daha güzele,daha iyiye,daha ileriye...