Kargo ve Teslimat

Kargo ve Teslimat  Kargo ücretiniz ne kadar? 

 
http://www.bedrin.com.tr üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerinizde tutar 100 TL'nin altında ise 5,00 TL kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. 
 
 Kargom ne zaman ulaşır? 
 
Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takip eden, ortalama 7 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, “Hesabım“ bölümündeki "Son Siparişlerim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Son Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.
 
Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim? 
 
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alınmıştır” statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için tıklayabilir ya da info@bedrin.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz. Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim? Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alınmıştır” statüsünde ise alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerini iletmek için tıklayabilir ya da info@bedrin.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz. Siparişim kargoya verilmiş. Adres değişikliği yapmak istiyorum. Güncel adres bilginizi Sürat Kargo'ya iletebilmemiz için tıklayabilir ya da info@bedrin.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.